Dovoz zboží z Číny
http://importservis.cz/domains/importservis.cz/

Jak si udělat e-shop?
http://importservis.cz/domains/importservis.cz/viewtopic.php?f=22&t=292
Stránka 1 z 1

Autor:  Importservis.cz [ úte 20. lis 2012 18:01:27 ]
Předmět příspěvku:  Jak si udělat e-shop?

Otázka, která se v České republice zrodí v myšlenkách podnikavce několikrát denně. Máme nápad, máme dodavatele, máme zboží, máme cílovou skupinu zákazníků. Jak jim své zboží a služby na internetu nabídnout a představit?
Určitě je spousta možností volných a bezplatných e-shopovch řešení, jako je například Prestashop, OpenCart, WooCommerce a podobně. V rámci těchto řešení je potřeba znalost instalace, zprovoznění, nastavení a do jisté míry i začátky programování v php. Není to nic složité a nějaký čas potrvá než si začínající podnikatel vše tzv. "osahá" a zjistí, kde je potřeba zasáhnout. Neustále je pak potřeba sledovat nové aktualizace při nichž se mohou dostavit problémy. Problémy, které mohou mít za následek nefunkčnost e-shopu, problémy s administrací, překlady do českého jazyka a podobně. To vše znamená práci navíc, ztrátu času a hlavně ztrátu návštěvníků/zákazníků a tím i zisku. Těžko říci, zda tato e-shopová řešení jsou vhodná pro začínající či pokročilé internetové obchodníky. Začínající se s nimi budou dlouho trápit a ti pokročilejší dávají zase přednost kvalitě a funkčnosti. Je však pravdou, že na free řešení je možnost sehnat cenově dostupné živnostníky na úpravy a grafiku. Stále ale neodpadá hrozba poruch a problémů.

Další možností jsou pronájmy e-shopů. Za měsíční poplatek se nemusíte o funkčnost a grafiku vůbec starat a děláte pouze to, co chcete a co Vás baví. Tedy prodávat na internetu. Dle vlastních zkušeností a dlouhodobého testování, se ukázal býti nejlepším řešením pro pronájem e-shopu tento systém. Nejedná se o žádného nováčka na trhu. Je to kvalitní a osvědčený systém i několika celebritami.
U tohoto systému platíte pouze za to, co skutečně chcete použít. Zde je ta výhoda, že pokud se systém pokazí, Vy o žádná data nepřijdete, nemusíte nic řešit, shánět programátory a platit hodiny a hodiny práce za zprovoznění. Ceny jsou mezi 190 až 1990 Kč a myslím, že není problém mezi jednotlivými variantami dle potřeby přecházet. V rámci přehledné administrace můžete využívat spousty doplňků a rozšíření. Několik druhů cen zboží, pro plátce i neplátce DPH, tvorba faktur, dodacích listů a daňových dokladů, platby kartou, rozesílání newslettrů, provizní systémy, napojení na sociální sítě, tvorba slevových kupónů, zobrazování cen v cizích měnách atd. atd. jsou samozřejmostí. Pokud máte již nějakou doménu, kterou byste rádi pro tento e-shop využili, snadno ji na něj nastavíte. Navíc je zde možnost si bezplatně a nezávazně tento systém vyzkoušet a "osahat", což uvítají zejména ti, kteří s prodejem na internetu teprve začínají. Tak proč to nezkusit, když je to tak jednoduché a cenově dostupné?

Kvalitní e-shop s grafikou od 190 Kč za měsíc = za hubičku

Vyzkoušejte a sami uvidíte, jak je provoz e-shopu nádherným požitkem.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/